• Nasz nowy kanał na YouTube – polecamy

  Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić was na nasze nowe konto na YouTube. Znajdziecie tam krótkie filmy z naszych realizacji oraz materiały z prowadzonych prac na naszych …

  Najlepsza Ząbkowska Firma roku

  Kapituła Ząbkowska Firma Roku, wręczyła statuetki dla najlepiej rozwijających się firm 2012 roku. Nagroda trafiła również na ręce Zarządu Naszej Firmy. Kanapa „Forbesa”, …

 • Pałac Jabłonowskich

  Plac Teatralny – Dawny Pałac Jabłonowskich oraz Magistrat.

  Zajęliśmy się gruntowną rekonstrukcją elewacji budynku z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły.

   

 •  

  Mapa dojazdu Art-Reko

   

  Grupa Art-Reko 

   

  ul. Sikorskiego 33d lok.65
  05-091 Ząbki k/ Warszawy

   

  ikona telefon  (22) 781-66-66

  ikona telefon  (22) 673-56-03

  ikona telefon  artreko@artreko.pl

 •                  Mamy przyjemność przedstawić Państwu działalność naszej firmy                                              „ART-REKO” Sp.z o.o. – mającą swoją siedzibę                                 przy ul. Sikorskiego 33d lok.65 w Ząbkach.

  Jest ona kontynuacją i następcą prawnym spółki cywilnej „ART-REKO”.
  Działalność naszą rozpoczęliśmy w 1998 roku i kontynuujemy ją z powodzeniem do dnia dzisiejszego.

  W pierwszym okresie istnienia firmy, głównym i najważniejszym profilem naszej działalności była konserwacja zabytków, a także renowacja zabytków. Z czasem dochodziło coraz więcej zamówień o charakterze ogólnobudowlanym. Tak, że z czasem wykształciliśmy dwie struktury organizacyjne zajmujące się odpowiednio robotami o charakterze konserwatorsko-sztukatorskim oraz inwestycjami budowlanymi.

  W ramach tej pierwszej struktury wykonujemy prace sztukatorskie, konserwatorskie, złotnicze, blacharskie, rekonstrukcyjne itp. Przykładem tego typu robót są elewacje budynku przy, ul. Mokotowskiej 19 w Warszawie lub wnętrza Kościoła Środowisk Twórczych na Placu Teatralnym w Warszawie.

  Wykonujemy również usługi budowlane oraz specjalistyczne prace w zakresie kamieniarki, stolarki – a także szeregu innych dziedzin szeroko pojętej konserwacji zabytków.

  Nasza firma budowlana posiada własną pracownie sztukatorską.

  W obszarze działalności na rynku inwestycyjnym znajduje się profesjonalna budowa domów. Mamy za sobą realizacje budynków w konstrukcji żelbetowej, żelbetowo-murowej, budynków oświatowych, mieszkalnych wielorodzinnych a także jednorodzinnych.

  Konserwacja i renowacja zabytków, budowa domów i usługi budowlane

  Działamy na rynku budowlanym na terenie całego kraju od ponad 15 lat, w pierwszym okresie istnienia firmy, głównym i najważniejszym profilem naszej działalności była konserwacja zabytków, a także renowacja zabytków, stopniowo przechodząc do wykonawstwa generalnego w budownictwie ogólnym. Pozwoliło to nam na wykształcenie dwóch struktur organizacyjnych zajmujących się odpowiednio robotami o charakterze konserwatorsko-sztukatorskim oraz inwestycjami budowlanymi. Do usług naszej firmy budowlanej należy między innymi budowa domów w Warszawie i okolicach.

  Elewacje

  Art Reko to firma budowlana z Warszawy wykonująca oryginalne i wyjątkowo estetyczne elewacje różnego rodzaju budynków. Do ich stworzenia wykorzystujemy najwyższej klasy materiały, odporne na wszelkie czynniki atmosferyczne oraz gwarantujące zachowanie odpowiedniej izolacji termicznej danego obiektu. Dodatkowo sprawiają, że budynek, niezależnie od jego przeznaczenia, wygląda zachwycająco, elegancko i ma swój niepowtarzalny styl. Kolorystykę, materiały oraz wzornictwo dobieramy zgodnie z upodobaniami oraz wizją inwestorów. Dzięki temu mogą powstać projekty zachwycające i w pełni satysfakcjonujące klientów.

  Konserwacja zabytków

  Do głównych obszarów naszej działalności należy specjalistyczna, profesjonalna i zgodna z wszelkimi przepisami konserwacja oraz renowacja zabytków. Dysponujemy własną pracownią sztukatorską, w której zespoły pracowników projektują oraz tworzą najciekawsze rozwiązania pozwalające na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Dbamy o najmniejsze szczegóły, gdyż wiemy, że to właśnie od nich zależą ostateczne rezultaty naszej pracy. Naszym priorytetem jest zachowanie jak największej zgodności z historycznymi elementami danych budynków, dzięki czemu po zakończeniu naszych prac wyglądają one równie zachwycająco co w czasach ich świetności.

  Generalny wykonawca

  Jako generalny wykonawca dbamy o kompleksową i terminową realizację usług budowlanych. Struktura naszego przedsiębiorstwa pozwala nam na wykonywanie prac konserwatorsko-sztukatorskich oraz prac o charakterze ogólnym. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi, a także klientami instytucjonalnymi. Poszczególne projekty wykonujemy na terenie Warszawy oraz pobliskich miejscowości. Tworzymy budynki różnego rodzaju, od domów jednorodzinnych, aż po biurowce czy obiekty użyteczności publicznej. Dbamy o wykorzystanie wysokiej klasy materiałów oraz spełnienie wszelkich norm oraz obowiązujących aktualnie wymogów budowlanych. Jesteśmy otwarci na elastyczną współpracę i cenimy sobie wszystkie uwagi płynące od inwestorów.

   
   

  Dysponujemy niezbędnym zapleczem administracyjno – magazynowo – socjalnym do samodzielnego realizowania inwestycji.
  Zapewniamy wysoki poziom wykonywanych prac i terminowe zakończenie robót.

  Zatrudniamy na stałe wysoko kwalifikowanych cieśli, zbrojarzy, malarzy, murarzy i sztukatorów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Współpracujemy też z wybitnymi architektami i konserwatorami zabytków.

  Posiadamy wykwalifikowaną kadrę techniczną z uprawnieniami do prowadzenia prac budowlanych i konserwatorskich w obiektach zabytkowych.

  Ponadto pan Witold Zarzecki – wspólnik firmy – podczas prowadzenia własnej działalności gospodarczej w latach poprzednich uzyskał następujące wyróżnienia:

  • w roku 1988 – srebrna odznaka Ministra Kultury i Sztuki za opiekę nad zabytkami
  • w roku 1989 – wyróżnienie na Ogólnopolskiej Wystawie Rzemiosł Artystycznych w Tarnowie
  • w roku 1990 – dyplom Cechu Rzemiosł Artystycznych za ochronę nad zabytkami

  Mamy nadzieję, że te kilka słów pozwoli przybliżyć obraz naszej firmy oraz pozwoli zachęcić do nawiązania współpracy. Gwarantując wysoką jakość prac – sprawdzona w takich obiektach jak w/w. – polecamy swoje usługi.

  ART-REKO to generalny wykonawca, którego obszarem działania jest Warszawa. Jesteśmy najlepsi. I do współpracy zapraszamy tylko najlepszych.

  W celu nawiązania z nami kontaktu prosimy o połączenie telefoniczne z panem:
  Adamem Krakusem dyrektorem d/s technicznych pod numerem 0-609-475-301.